Email
info@go2bali.eu

GSM
+6281999111975
+6282147343557 (whatsapp)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Pro všechny plavce – i pro ty zdatné – je nutné počítat se silnými spodními mořskými proudy, zvláště při odlivu, důrazně proto doporučujeme neplavat daleko od břehu! Jako prevenci doporučujeme stáhnout si aplikaci Bali Tides do Vašeho smartfonu, máte-li systém Android.


Ubud a sopka Batur
Město Ubud je svou historií považováno za kulturní centrum Bali. Nachází se na úpatí hor a jeho příjemné podhorské klima umožňuje pěstování rýže na rýžových polích téměř všude v okolí. Samotné město nabízí množství chrámů, opičí prales a procházky po rýžových polích. V městě Ubud je také možná cyklistika, jízda na slonech nebo výšlap na vrchol sopky Batur při východě slunce.
Cena výletu: od 35USD/os. (do 3 osob) nebo 30USD/os. (min. 4os.)


Horská jezera
Horská jezera se nachází asi 2 hodiny jízdy od našich Bali Mynah Villas, nabízí úchvatný chrám Ulun Danu, orchidejovou zahradu, rýžová pole Jatiluwih a chrám Batukaru. Cestou se také můžete zastavit na agrofarmě, kde ochutnáte kávu a čaje vyrobené z plodin pěstovaných v těchto horách. Specialitou je samozřejmě Cibetková káva, která se řadí mezi nejrespektovanější a nejdražší na světě.
Cena výletu: od 35usd/os. (do 3 osob) nebo 30USD/os. (min. 4os.)


Východní část Bali
Na východě Bali je několik královských vodních paláců, dýchajících svou historií. Určitě musíte vidět i chrám Lempuyang, který však je dostupný pouze pro zdatnější turisty kvůli nutnosti vyjít 2000 schodů, z kterého se Vám však následně naskytne úchvatný výhled.
Cena výletu: od 35USD/os. (do 3 osob) nebo 30USD/os. (min. 4.)


Výlet lodí kolem našeho poloostrovu a rybí speciality
Výlet lodí kolem našeho poloostrova Bukit je odpolední nenáročný výlet při západu slunce, při kterém uvidíte náš poloostrov z opačného pohledu a zajedete až po samotný chrám Uluwatu. Výlet je možné spojit s večeří na pláži Jimbaran.
Cena výletu: od 20USD/os. bez večeře


Výlet do Yogyakarty na chrámy Borobudur a Prambanan
od 160USD/os. (min. 2os.),s letenkou a průvodcem v Yogyakartě


Chrám Uluwatu
Chrám Uluwatu se nachází na nejjižnější části ostrova a nabízí neopakovatelnou scenerii samotné sakrální stavby na vrcholu útesu, tyčící se nad Indickým oceánem.
Cena výletu: zdarma


Kurz vaření balijské kuchyně v Bumba Bali
Světoznámá restaurace nabízí kurzy vaření pro turisty s návštěvou trhu a vaření pod dohledem profesionálů.
Cena výletu: od 115USD/os.