Email
info@go2bali.eu

GSM
+6281999111975
+6282147343557 (whatsapp)

Adresa:
Jl. Sandat, DesaCengiling, Jimbaran, Kuta Selatan
Plán vil: ZDE

Kapacita: 2 vily, každá max. pro 6 osob, umístěné v tropické zahradě, odděleny plotem a vegetací zajišťující soukromí, v případě potřeby lze jejich zahrady propojit
Vybavení vily:

 • 2 oddělené ložnice /manželská postel + jedno oddělené plnohodnotné lůžko/, každá ložnice vybavena koupelnou
 • úložné prostory
 • společný obývací prostor a kuchyňka pro každou vilu
 • chlazená pitná voda zdarma
 • TV s USB vstupem a satelitem, HiFi s USB vstupem a Bluetooth
 • trezor v každé ložnici
 • Bazén: každá vila má svůj vlastní bazén 3x6 metrů
  Klimatizace: všechny ložnice jsou klimatizovány
  Stravování:

 • v ceně ubytování je servírovaná snídaně v lokálním stylu, změna je možná po předchozí dohodě
 • za zvláštní platbu lze zajistit dovoz jídla z místních restaurací případně zajistit soukromého kuchaře
 • je možno zakoupit chlazené nápoje přímo ve vile, případně si nechat připravit osvěžující nealkoholické nápoje podle originálních místních receptur
 • k dispozici je plynový gril.
 • Personál:

 • majordomus společný pro obě vily zajišťující úklid, přípravu snídaně, praní a žehlení prádla, prodej a přípravu nápojů
 • specialista zajišťující péči o bazény
 • řidič a průvodce pro výlety po Bali, možnost vlastního pronajatého vozu, případně jednorázový pronájem na příslušný výlet
 • hlavní manažer Filip zajišťující kompletní balíček služeb a plnící všechna Vaše přání pro prožití nezapomenutelné dovolené v tropickém ráji
 • Internet: internetové připojení je zajištěno WiFi v prostoru vily i bazénu
  Rodiny s dětmi: v každé vile je k dispozici vysoká dětská židle, autosedačka a skládací dětská postýlka

  Ostrov Bali je jedním z více než 18 000 ostrovů v Indonésii. Je to jediná hinduistická provincie v největší muslimské zemi. Žije zde cca 3,5 milionu Balijců a více než milion přistěhovalců z celého světa.
  Bali patří mezi nejpopulárnější a turisticky nejnavštěvovanější destinace v Indonésii. Svojí rozlohou je to ostrov malý, nedosahuje ani 150 km z jednoho konce na druhý.Je sopečného původu a obdařen nesmírně úrodnou půdou, z níž převážnou část tvoří terasovitá políčka. Převážnou část vnitrozemí tvoří zelené tropické lesy, palmové háje a malebná rýžová políčka, z větší části obdělávaná stále tradičními způsoby. Na celém území ostrova naleznete mnoho starobylých chrámů, zahrad, k vidění je též řada divokých i ochočených zvířat.
  Bali nabízí též více než 400 km překrásných písčitých pláží, které jsou místy přerušované divoce rozeklanými pobřežními skalami.Pobřeží je místy vystaveno obrovským příbojovým vlnám Indického oceánu, což je lákavé zejména pro surfaře. Pestrý podvodní život s skvělá viditelnost zase nabízí mimořádné možnosti pro rekreační potápění. Nelze rovněž opomenout vyhlášenou místní kuchyni.


  POČASÍ
  Počasí na Bali je velmi stálé a slunečné po většinu roku. Od dubna do půlky prosince je na Bali období sucha bez dešťů. Po zbytek roku se vyskytují časté srážky v noci, krátké a vydatné deště během dne. Vzduch je svěží a příjemný. V období sucha je teplo a přiměřeně vlhko.
  Poloha našich vil je velkou výhodou – nachází se na jižním poloostrově Bukitv blízkosti nejkrásnějších pláží na Bali vůbec. Teplota v této lokalitě je stabilně mezi 30 – 32 stupních celsia 365 dní v roce a výhodná geografická orientace zajišťujevelké množství slunečních dní v průběhu celého roku.

  zde se můžete podívat na aktuální meteorologickou situaci v lokalitě:

 • http://www.accuweather.com/en/id/indonesia-weather

 • zde si můžete stáhnout zajímavou aplikaci do smartfonu se systémem Android:
 • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.txtvault.android.tidetimesbali

 • OBLEČENÍ
  Počítejte s lehkým vzdušným oděvem a pokrývkou hlavy. Chystáte-li se do vnitrozemí, přibalte si dlouhý rukáv navečer. Plánujete-li výstup na hory s cílem vidět východ slunka, počítejte s noční teplotou kolem 12–15° Celsia. Rozhodně nevyrážejte bez kvalitní obuvi, pláštěnky a náhradního trička. Pro vstup do restaurací jsou u pánů vyžadované dlouhé kalhoty.


  KUCHYNĚ
  Balijská kuchyně je ovlivněna mnoha kulturami, zejména čínskou, evropskou (a to zejména holandskou) a indickou. Možností ochutnat místní jídlo je spousta – od malých bister (warungy) po luxusní restaurace. Dobré jsou také padang restaurace, kde jsou za výlohou vystavená jídla z denní nabídky, takže se snadněji rozhodnete, co ochutnáte. My Vám nabízíme též možnost najmout si služby výtečného místního kuchaře.

  OČKOVÁNÍ
  Očkování před cestou na Bali není povinné. Někteří cestovatelé se pro svůj větší komfort během dovolené v Indonésii nechají očkovat proti břišnímu tyfu, žloutence typu A a někdy i proti vzteklině. Záleží jenom na vás, jestli před odjezdem navštívíte očkovací centrum, ale do Indonésie se dostanete i bez vakcín. My Vám nicméně očkování doporučujeme s ohledem na prevenci před možnými nepříjemnými zdravotními komplikacemi.


  MĚNA
  Hlavní měnou je indonéská rupie IDR, jejíž hodnota je cca 12 500 IDR za 1 USD.


  DOVOZ A VÝVOZ
  Indonéské zákony striktně zakazují dovoz zbraní, drog, pornografie a vybraných čerstvých potravin. Za drogové překupnictví je v Indonésií trest smrti! Vyhněte se místním překupníkům, kteří Vám mohou nabídnout nákup drog ve večerních klubech. Nezřídka může jít o pracovníky policie.
  Bez nároku na clo je dovoz max. 200 kusů cigaret (anebo 50ks cigár anebo 100g tabáku), 1 litr alkoholu a malé množství parfému, to vše na jednu dospělou osobu. Oficiální pravidla kážou celníkům kontrolovat také přiváženou elektroniku. Dovoz valut je neomezený, omezení platí pouze pro vývoz indonéských rupií ze země. Povezete-li více než 5 miliónů Rp v hotovosti, je Vaší povinností kontaktovat úřady.


  VÍZOVÁ POVINNOST
  Občané ČR nemají vízovou povinnost.


  MÍSTNÍ DOPRAVA
  Na Bali se jezdí vlevo.Oficiálně povolená rychlost je 40km/h v obci a 70km/h mimo obec, nicméně pravidla jsou hodně benevolentní. V každém případě nedoporučujeme dopravní předpisy porušovat – jako cizinci vždy budete vítaným cílem případné kontroly.
  Pokud si půjčíte vozidlo je potřeba počítat s časovou rezervou, protože 30 km ujedete vzhledem k místní dopravě cca za hodinu.Budete-li si chtít pronajmout automobil nebo motocykl, musíte v půjčovně předložit mezinárodní řidičský průkaz.
  Vzhledem k obtížnější orientaci a stylu jízdy místních doporučujeme přinejmenším ze začátku využívat taxíky nebo si pronajmout auto s řidičem, který Vám zároveň bude i dobrým průvodcem. Tento způsob poznání ostrova Vás vyjde levněji než pronájem auta. Cesta taxi na kratší vzdálenost (třeba na vedlejší pláž) by měla stát kolem 50.000 Rp.Pronájem auta na celý den (v závislosti od území, které chcete projít) stojí kolem 500.000–700.000Rp.